a123

Kommunikasjonsavdelingen

Frelsesarmeens fagmiljø for informasjonsarbeid, innsamling og samfunnspåvirkning.

Vi arbeider for at Frelsesarmeen skal være blant det første man tenker på når 

  • det er behov for “suppe, såpe og frelse” 
  • noen vil gjøre en innsats 
  • noen har midler de vil gi til en god sak 

I tillegg til strategisk arbeid med dette utfra vår kommunikasjonsstrategi, hjelper vi Frelsesarmeens mange virksomheter med deres ulike kommunikasjonsfaglige behov. Nedenfor finner du en liste over noe av det vi kan hjelpe deg med, og hvem du kan snakke med.

 

Presse- og mediehenvendelser, kommunikasjonsrådgivning 

Marianne Pedersen, kommunikasjonsrådgiver, 22 99 85 19, marianne.pedersen@frelsesarmeen.no
Geir Smith-Solevåg, kommunikasjonssjef/avdelingssjef, 951 83 155, gs@frelsesarmeen.no

Når kan du uttale deg selv, og når må du ha hjelp? Les vår mediebok.

Fretex-relaterte henvendelser kan du rette til Fretex sin kommunikasjonssjef Trine Gjermundbo, 918 15 418, trine.gjermundbo@fretex.no 

Samfunnspåvirkning, lobby, politiske prosesser

Kristine Jørstad Bock, politisk rådgiver 950 08 799, kristine.bock@frelsesarmeen.no 

Les vår strategi for samfunnspåvirkning.

Nettsider og sosiale medier

Kesia Søgaard, prosjektkoordinator, post@frelsesarmeen.no 

Les vår kanalstrategi.

Her er bruksanvisningen for hjemmesideadministratorer.

Her er gruppe for Facebook-administratorer

Grafisk design, herunder maler for word, powerpoint etc.

Kesia Søgaard, prosjektkoordinator, post@frelsesarmeen.no

Her finner du kommunikasjonsplattform og maler . Her er link til skjema som vi ber dere fylle ut før dere bestiller en større grafisk bestilling.

Krigsropet - tips til saker

Tor Hjelset, redaksjonssekretær, tor.hjelset@frelsesarmeen.no

Krigsropet (abonnementservice), fadder- og giverkontakt

Martin Ivar Kjenes, konsulent

22 99 85 00, krigsropet@frelsesarmeen.no (abonnement), post@frelsesarmeen.no 

Perleportalen (intranett) - tips til saker

Kesia Søgaard, prosjektkoordinator, post@frelsesarmeen.no

Innsamlingsaksjoner

Richard Aune, teamleder innsamling, 920 18 606, richard.aune@frelsesarmeen.no

Næringsliv, sponsorer og samarbeid

Marianne Groven, sponsor- og næringslivskontakt, 957 07 191, marianne.groven@frelsesarmeen.no

Frelsesarmeen på LinkedIn

Profilartikler og uniformer, visittkort, profilering, standmateriell, litteratur etc.

Magne Krumsvik, leder for Handelskompaniet, handelskompaniet@frelsesarmeen.no

Gå til nettbutikken her. Se prosedyrer for skilting/profilering her. Finn maler til visittkort her.